Toplam Sandık: 1038
Açılan Sandık: 1038
Kullanılan Oy: 291658
Geçerli Oy: 286404
Geçersiz Oy: 5254
Katılım: %85.01
Toplam Seçmen: 343083
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Osmaniye Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi BAHADIR BAYRAKTAR
2 Anadolu - Anadolu Partisi FAHRETTİN ÇETİN
3 Anadolu - Anadolu Partisi NASUF ÖZTÜRK
4 Anadolu - Anadolu Partisi YUSUF SOYLU
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FAZLI BAŞDOĞAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ERDİNÇ SAY
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MALİK MUSA KAZIM YILDIRIM
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ORHAN DOĞAN
1 DP - Demokrat Parti FEHMİ RUTBİL
2 DP - Demokrat Parti MEHMET SAİD GAMLI
3 DP - Demokrat Parti ÖKKEŞ AÇICI
4 DP - Demokrat Parti MURAT DEMİR
1 DSP - Demokratik Sol Parti FERAMUZ KABALCI
2 DSP - Demokratik Sol Parti MUSTAFA TUNCER
3 DSP - Demokratik Sol Parti CEMAL KINIŞ
4 DSP - Demokratik Sol Parti ABDULLAH GÜZEL
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi BAKİ AKAR
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET ŞAH ÇINAR
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET NURİ MAVLAY
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEVAL GEZİCİ
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÜLAY ÇAPAR
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi OSMAN KÜÇÜKOSMANOĞLU
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BÜLENT YILDIZ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BURHAN GÖL
1 KP - Komünist Parti SEZA YÜCEL BİLİR
2 KP - Komünist Parti EMİNE KÜKSAR
3 KP - Komünist Parti MERYEM KAYA
4 KP - Komünist Parti HALİDE MERAL KIRAN
1 LDP - Liberal Demokrat Parti NAMİDAR ALTUN
2 LDP - Liberal Demokrat Parti SAVAŞ KAVCI
3 LDP - Liberal Demokrat Parti MÜCAHİT KELEŞ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti BEYZAT BERRAKSU
1 MEP - Merkez Parti SAİT AKKURT
2 MEP - Merkez Parti ÜMİT HAKAN EMRE
3 MEP - Merkez Parti HACER GÜLER
4 MEP - Merkez Parti HASAN YALÇINKAYA
1 Millet - Millet Partisi İLYAS DEMİRDÜZEN
2 Millet - Millet Partisi HALİL İBRAHİM BOZOĞLAN
3 Millet - Millet Partisi SIDIKA BOZOĞLAN
4 Millet - Millet Partisi ÖZMİNİRE DÖNMEZ
1 SP - Saadet Partisi Osman EROĞLU
2 SP - Saadet Partisi Fuat ARIKAN
3 SP - Saadet Partisi Erhan KURUM
4 SP - Saadet Partisi Mehmet Ali KAYA
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MUSTAFA YAŞARGÜN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi AHMET MURAT KOCAHÜYÜK
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi GÖKHAN KEREM GÜL
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi RAMAZAN KALAY
1 Vatan - Vatan Partisi ECDET GÜVEL
2 Vatan - Vatan Partisi YUSUF DUYAR
3 Vatan - Vatan Partisi HACER ÖZGAN
4 Vatan - Vatan Partisi HACI MUSTAFA GÜRLEK
1 YURT-P - Yurt Partisi EYYÜP KILINÇ
2 YURT-P - Yurt Partisi ÇİLEM ÇOLAKOĞLU
3 YURT-P - Yurt Partisi SAADET KILINÇ
4 YURT-P - Yurt Partisi HAKAN BODUR
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN