Toplam Sandık: 817
Açılan Sandık: 816
Kullanılan Oy: 228732
Geçerli Oy: 225207
Geçersiz Oy: 3525
Katılım: %92.09
Toplam Seçmen: 248374
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %99.88 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

ŞAHZADE DEMİR

2812 % 1.25

Şırnak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET ALİ VAHAP
2 Anadolu - Anadolu Partisi EMRAH MELETLİ
3 Anadolu - Anadolu Partisi İSMAİL ARSLAN
4 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET SAYIN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ALAİDDİN ÖZKAR
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SEVİM DEĞERLİ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSTAFA ŞENER
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUKADDES DENİZ
1 DP - Demokrat Parti İSMAİL ÖKTEN
2 DP - Demokrat Parti YUSUF KAÇMAZ
3 DP - Demokrat Parti MÜCAHİT ÇALIK
4 DP - Demokrat Parti ÇİÇEK SÜRÜCÜGİL
1 DSP - Demokratik Sol Parti RUHİ SANER
2 DSP - Demokratik Sol Parti MUSTAFA KEMAL CANKILIÇ
3 DSP - Demokratik Sol Parti NUSRET ALDOĞAN
4 DSP - Demokratik Sol Parti İSMAİL KAZAN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SERHAN SEYYİDOĞLU
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMURAN TÜMÜÇ
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MUSTAFA DEMİRDAŞ
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi EŞREF EREN
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YASEMİN KUZUBAŞ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ULAŞ ÖZÇELİK
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi RIFAT ULAŞ AYSAL
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MURAT USLU
1 KP - Komünist Parti ESRA KÖKTÜRK
2 KP - Komünist Parti GONCA TURGUTOĞLU DEMİR
3 KP - Komünist Parti DUYGU TÜMER
4 KP - Komünist Parti CEYDA ŞAHİN
1 Millet - Millet Partisi CAFER TAYYAR DOĞAN
2 Millet - Millet Partisi NAZİM YILMAZ
3 Millet - Millet Partisi MUSTAFA ÖRÜN
4 Millet - Millet Partisi HATİCE ŞAHİN
1 SP - Saadet Partisi HACİ GÜNEŞ
2 SP - Saadet Partisi Hüsamettin Duman
3 SP - Saadet Partisi Mehmet Şerif Ekmen
4 SP - Saadet Partisi Zeki Begiş
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KAMİL HALUK CEYLAN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi FIRAT YÜREK
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi REMZİ BULUT
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KEREM SEFA YAPICI
1 Vatan - Vatan Partisi MEHMET HALUK MIHALİOĞLU
2 Vatan - Vatan Partisi RAHİM SİVASLI
3 Vatan - Vatan Partisi BORA SARIKAYA
4 Vatan - Vatan Partisi ZİHNİ SELVİ
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN