Toplam Sandık: 1072
Açılan Sandık: 1072
Kullanılan Oy: 286257
Geçerli Oy: 269673
Geçersiz Oy: 16584
Katılım: %90.4
Toplam Seçmen: 316657
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

AYDIN GÖK

14550 % 5.4
21

FERİT TUNÇ

117 % 0.04
21

HALİME İNAN

55 % 0.02

Batman Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi İHSAN EROĞLU
2 Anadolu - Anadolu Partisi İSMET AĞIM
3 Anadolu - Anadolu Partisi ORHAN AYDIN
4 Anadolu - Anadolu Partisi AYDIN BOZYİL
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İRFAN YUSUF YAKUT
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi CİHAT TEKİN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi YUSUF KANLI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ONUR KARATAŞOĞLU
1 DP - Demokrat Parti AHMET GÜNEŞ
2 DP - Demokrat Parti YAŞAR DEMİRHAN
3 DP - Demokrat Parti MUHAMMED FADIL BORAL
4 DP - Demokrat Parti ŞERİF KAYA
1 DSP - Demokratik Sol Parti YAŞAR SEVİK
2 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET MORTEPE
3 DSP - Demokratik Sol Parti MÜMTAZ NUMANOĞLU
4 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET KARAKAŞ
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi TURAN İL
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ESRA DENGTAŞ
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi FARUK DAĞ
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi OĞUZHAN BAYRAM
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi TUNYA KIZILTAŞ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HAMZA SAATCİOĞLU
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İBRAHİM GENÇER
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İBRAHİM ÖZÇELİK
1 KP - Komünist Parti MERAL AKTAŞ
2 KP - Komünist Parti DEMET KÜREKCİ
3 KP - Komünist Parti GÜNEŞ SEZMEZ
4 KP - Komünist Parti TUBA YILMAZ
1 Millet - Millet Partisi SÜLEYMAN ÇAKIROĞLU
2 Millet - Millet Partisi İSMAİL ÖRÜN
3 Millet - Millet Partisi KADİR ÇALIŞKAN
4 Millet - Millet Partisi ZÜBEYDE ÖRÜN
1 SP - Saadet Partisi Recep Er
2 SP - Saadet Partisi Rıza Karabulut
3 SP - Saadet Partisi Murat Kurtbaş
4 SP - Saadet Partisi İbrahim Güneş
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi NURTEN TÜRK
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÖMER ÇİNAR
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MEHMET SALİH TULAY
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi SAMİYE ŞİŞMAN
1 Vatan - Vatan Partisi BAYRAM YURTÇİÇEK
2 Vatan - Vatan Partisi MEHMET EMİN YILDIZ
3 Vatan - Vatan Partisi GÜNAYDIN ÜNAL
4 Vatan - Vatan Partisi HASAN YILDIZ
1 YURT-P - Yurt Partisi ABDULLAH ŞEMDİNOĞLU
2 YURT-P - Yurt Partisi METİN GÜMÜŞ
3 YURT-P - Yurt Partisi SEYİTHAN KARACADAĞ
4 YURT-P - Yurt Partisi MEHMET BUDAKOĞLU
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN