Toplam Sandık: 1506
Açılan Sandık: 1506
Kullanılan Oy: 394055
Geçerli Oy: 383285
Geçersiz Oy: 10770
Katılım: %86.35
Toplam Seçmen: 456330
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Zonguldak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi AYÇIN VEZİROĞLU
2 Anadolu - Anadolu Partisi MURAT MERCİMEKCİ
3 Anadolu - Anadolu Partisi MUSTAFA KONAL
4 Anadolu - Anadolu Partisi İRFAN SÖNMEZ
5 Anadolu - Anadolu Partisi RECEP ALBEZ
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi TURGUT AYDIN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KEMAL ELİÇORA
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÜMİT SEZGİN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AYŞE POLAT
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İLHAMİ ÖZTÜRK
1 DP - Demokrat Parti HAMZA KARA
2 DP - Demokrat Parti MENDERES UZUN
3 DP - Demokrat Parti ÖNDER BOSTANCI
4 DP - Demokrat Parti METİN DEMİR
5 DP - Demokrat Parti NURAY EREN
1 DSP - Demokratik Sol Parti CİHAN YILMAZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti PINAR GÜNAYDIN
3 DSP - Demokratik Sol Parti NUSRET SARI
4 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET SANCAR
5 DSP - Demokratik Sol Parti BEYHAN BAŞOĞLU
1 DYP - Doğru Yol Partisi SADIK ÇİLOĞLU
2 DYP - Doğru Yol Partisi NARİN ARIÖZ
3 DYP - Doğru Yol Partisi SEVİM KIROĞLU
4 DYP - Doğru Yol Partisi EKREM ENGİN
5 DYP - Doğru Yol Partisi CUMALİ SERTKAYA
1 HAP - Hak ve Adalet Partisi SADETTİN DOĞAN
2 HAP - Hak ve Adalet Partisi MUSTAFA AKKAYA
3 HAP - Hak ve Adalet Partisi MUSTAFA AKTAŞ
4 HAP - Hak ve Adalet Partisi ENGİN SAKA
5 HAP - Hak ve Adalet Partisi SELÇUK KARACA
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÜNAYDIN PALA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BİLAL KARA
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İPEK DALKILINÇ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YUSUF BARUT
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÖKHAN GÜLTEPE
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi Ali Topaloğlu
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi SONGÜL TATLİ
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi Fahri Bozbaş
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi İSMAHAN YAŞAR
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi Bedirhan Güneş
1 KP - Komünist Parti FATMA SARITAŞ
2 KP - Komünist Parti SELDA AKDEMİR
3 KP - Komünist Parti HANİFE BAŞER
4 KP - Komünist Parti NUR KADIOĞLU
5 KP - Komünist Parti ÜLKÜ DEMİREL
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ENGİN ÜNNÜ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti İSKENDER GÜRKAYA
3 LDP - Liberal Demokrat Parti HAKAN ARTOKSİ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti YUSUF ÇOLAK
5 LDP - Liberal Demokrat Parti SAFİYE SARIOĞLU
1 Millet - Millet Partisi ALİ ARABA
2 Millet - Millet Partisi ARİF GÖKDEMİR
3 Millet - Millet Partisi HASAN AYGÜN
4 Millet - Millet Partisi ALİ VAROL
5 Millet - Millet Partisi ENVER GÖKTEPELİ
1 Vatan - Vatan Partisi NACİ BEŞTEPE
2 Vatan - Vatan Partisi ALİSEYDİ TATAR
3 Vatan - Vatan Partisi REMZİYE KÖSE
4 Vatan - Vatan Partisi MEHMET USLUBAŞ
5 Vatan - Vatan Partisi İLHAMİ ÖZELÇİ
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN