Toplam Sandık: 3132
Açılan Sandık: 3132
Kullanılan Oy: 789459
Geçerli Oy: 772216
Geçersiz Oy: 17243
Katılım: %84.41
Toplam Seçmen: 935217
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

SAİM SEZGİN

301 % 0.04
21

FEYTULLAH GÜNDEM

128 % 0.02
21

SERDAR ŞENOCAK

66 % 0.01

Samsun Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi TUNÇ SEVİM
2 Anadolu - Anadolu Partisi SADİYE ÖZÜBEK
3 Anadolu - Anadolu Partisi ZEHRA YÜCEL
4 Anadolu - Anadolu Partisi AYŞEGÜL KİREÇTEPE
5 Anadolu - Anadolu Partisi ZEYNEP NESİBE ŞUMNULU
6 Anadolu - Anadolu Partisi AYSEL ÇUBUKOVASI
7 Anadolu - Anadolu Partisi N MEHMET RAMAZAN BURÇOĞLU
8 Anadolu - Anadolu Partisi TULGA YALAS
9 Anadolu - Anadolu Partisi ERTAN SAFRANCI
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SADIK ALTAY
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KAMİL YENEN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HİLMİ ERSİN DURMAZ
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi YAŞAR ŞENOCAK
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi YUSUF KURT
6 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi LİSAN YOLAY
7 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi BEKİR USLUCAN
8 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HAYRİ AYAN
9 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HÜSNÜYE KÖMÜRLÜ
1 DP - Demokrat Parti ERDEM DEMİRDAĞ
2 DP - Demokrat Parti ERTAN ÖZGEN
3 DP - Demokrat Parti ÇAĞDAŞ GÖKPINAR
4 DP - Demokrat Parti MUHAMMET GÜL
5 DP - Demokrat Parti MERAL ŞENOCAK
6 DP - Demokrat Parti TEVFİK YILMAZ
7 DP - Demokrat Parti ALİ ÖZTÜRK
8 DP - Demokrat Parti MUSTAFA KEMAL KUMBASAR
9 DP - Demokrat Parti MEHMET AYDIN
1 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZKAN GÜNEYOĞLU
2 DSP - Demokratik Sol Parti GÜLER ÇAYIRÇÖKEK
3 DSP - Demokratik Sol Parti NİYAZİ ODABAŞ
4 DSP - Demokratik Sol Parti CEMALETTİN ÖNGÖR
5 DSP - Demokratik Sol Parti ATİLA UZUN
6 DSP - Demokratik Sol Parti DURSUN GÜNEY
7 DSP - Demokratik Sol Parti AYDIN ERGÜN
8 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET ŞAKTANLI
9 DSP - Demokratik Sol Parti ÖNDER ÖZKAN
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi AYŞE EREN
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EMİNE GÖNÜLAÇAR
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi DURSUN FİGEN
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUHARREM ARİNÇ
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SELMA KARAHAN
6 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HAVVA GÜMÜŞ
7 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ZENNURE DEMİR
8 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi CAHİT DEMİR
9 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EVREN ŞAHİN
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi Alp Altınörs
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi MAKBULE EFE BAYSAL
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi İlhan Cüre
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi Sait Kocaman
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi Ahmet Çağin
6 HDP - Halkların Demokratik Partisi Emine Çepni
7 HDP - Halkların Demokratik Partisi Mahmut Arslan
8 HDP - Halkların Demokratik Partisi Saliha Alaca
9 HDP - Halkların Demokratik Partisi Erdal Yüksel
1 KP - Komünist Parti BELMA NUR KARTAL
2 KP - Komünist Parti GÜLSER AKSOY
3 KP - Komünist Parti RAFİYE BAŞARAN
4 KP - Komünist Parti NİLGÜN ATALAY
5 KP - Komünist Parti DİLER GÜNEYTEPE
6 KP - Komünist Parti ÖZNUR GEVZE
7 KP - Komünist Parti CENNET BURCU SARI
8 KP - Komünist Parti HALİDE SANİYE BAŞARAN
9 KP - Komünist Parti NERGİS ARICI
1 LDP - Liberal Demokrat Parti HASAN ÖZTORUN
2 LDP - Liberal Demokrat Parti NACİ KARABAŞ
3 LDP - Liberal Demokrat Parti MURAT PERİT BERZEG
4 LDP - Liberal Demokrat Parti CENGİZ KAYA
5 LDP - Liberal Demokrat Parti YAŞAR KURU
6 LDP - Liberal Demokrat Parti NESRİN BİLGİÇ
7 LDP - Liberal Demokrat Parti GONCA ALINTAŞ
8 LDP - Liberal Demokrat Parti SERHAT ERSOY
9 LDP - Liberal Demokrat Parti HASAN ÖZTÜRK
1 MEP - Merkez Parti HASAN KUTLUK
2 MEP - Merkez Parti VOLKAN BOZKURT
3 MEP - Merkez Parti MUSTAFA DALKILIÇ
4 MEP - Merkez Parti ZEKİ ERDEM
5 MEP - Merkez Parti NİHAT KARATAŞ
6 MEP - Merkez Parti DURSUN CANPOLAT
7 MEP - Merkez Parti YILMAZ ÖZKAN
8 MEP - Merkez Parti SEVİM KENTMENOĞLU
9 MEP - Merkez Parti MERVA DEMİREL
1 Millet - Millet Partisi RIFAT YILMAZ
2 Millet - Millet Partisi NİHAT SEMİZ
3 Millet - Millet Partisi MEHMET ŞEREF RAMAZANOĞLU
4 Millet - Millet Partisi MEDİNE ÇETİN
5 Millet - Millet Partisi ÜMİT EFE
6 Millet - Millet Partisi FATMA YILMAZ
7 Millet - Millet Partisi AHMET ZAMAN
8 Millet - Millet Partisi ZEYNEP ÇELİK
9 Millet - Millet Partisi KUDRET ÖZDEMİR
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi FİGEN YILMAZ
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MÜMİN ALTUN
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi AYŞE KARABULUT
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi SÜLEYMAN KAYA
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi SEVDA SERPİL SEZGİN
6 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İDRİS YILMAZ
7 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi DİLEK MEMİŞ
8 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MELİH ÜNAL
9 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi RECAİ ÖZYAVUZ
1 Vatan - Vatan Partisi SEDEF DEMİRÖZ
2 Vatan - Vatan Partisi FİKRET KOÇ
3 Vatan - Vatan Partisi BEKİR BORA KOCABAŞ
4 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA ALEMDAROĞLU
5 Vatan - Vatan Partisi TEMEL ÇOLAK
6 Vatan - Vatan Partisi ÖKKAŞ SIRRI ÇOPUR
7 Vatan - Vatan Partisi NUMAN KAMAZOĞLU
8 Vatan - Vatan Partisi ŞAKİR ŞENGÜL
9 Vatan - Vatan Partisi VOLKAN KARAOĞLU
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN