Toplam Sandık: 1936
Açılan Sandık: 1936
Kullanılan Oy: 438168
Geçerli Oy: 427009
Geçersiz Oy: 11159
Katılım: %81.05
Toplam Seçmen: 540589
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

TEKİN TURAL

96 % 0.02

Ordu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET KEMAL KORKMAZ
2 Anadolu - Anadolu Partisi HÜLYA İLHAN
3 Anadolu - Anadolu Partisi MUSTAFA GÜCÜK
4 Anadolu - Anadolu Partisi SUNAY ÇABUK
5 Anadolu - Anadolu Partisi UĞUR TERCAN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUAMMER BELEN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FAHRİ ÖZGEN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HÜSEYİN YILMAZLI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET KAHVECİ
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ORHAN KOÇ
1 DP - Demokrat Parti SİNAN GENÇ
2 DP - Demokrat Parti ŞEMİ ŞEMSETTİN ÇAKIR
3 DP - Demokrat Parti HALİL ÇİFTÇİ
4 DP - Demokrat Parti MUSTAFA MURAT ÖZEL
5 DP - Demokrat Parti ALİ ŞARLI
1 DSP - Demokratik Sol Parti KEZBAN SÖNMEZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti MEVLÜT OCAK
3 DSP - Demokratik Sol Parti VEYSEL ARAÇ
4 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZNUR AYDIN
5 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZGEN AKBAŞ
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EBRU GÜNGÖR
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi FİLİZ BİN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA TAŞAR
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ZEYNAL ELÇİN
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İSMAİL HAKKI VARTOKGÖZ
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi Ahmet Cevat Güney
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi Cahit Ongunyurt
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi Güngör Ataş
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi Turan Bayrak
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi GÜVEN ATABAY
1 KP - Komünist Parti SUNA ALTIOK
2 KP - Komünist Parti JALE DİK
3 KP - Komünist Parti SELMA VURAL
4 KP - Komünist Parti TÜRKAN AĞCA
5 KP - Komünist Parti ŞENEL YILDIRIM
1 MEP - Merkez Parti MUSTAFA ÇAYIR
2 MEP - Merkez Parti FERDİ TURAN
3 MEP - Merkez Parti SALİH CAN
4 MEP - Merkez Parti LEVENT ARIKAN
5 MEP - Merkez Parti SİNAN SAMİ SİPAHİOĞLU
1 Millet - Millet Partisi İSMAİL EV
2 Millet - Millet Partisi RAHMİ ÇİÇEK
3 Millet - Millet Partisi UĞUR SARI
4 Millet - Millet Partisi HATİCE SOYDAL
5 Millet - Millet Partisi FATMA YAVUZ
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi YUNUS KORKMAZ
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÇİĞDEM GÜLNAZ
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ZEKERİYA ERKEN
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÖZCAN TASLI
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MEHMET YÖNDEN
1 Vatan - Vatan Partisi FATOŞ FURTUN
2 Vatan - Vatan Partisi ALİ HAYDAR İNOĞLU
3 Vatan - Vatan Partisi NECATİ GÜNDOĞDU
4 Vatan - Vatan Partisi KEMAL SÜMBÜL
5 Vatan - Vatan Partisi OSMAN ERDAŞ
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN