Toplam Sandık: 2076
Açılan Sandık: 2076
Kullanılan Oy: 586274
Geçerli Oy: 575562
Geçersiz Oy: 10712
Katılım: %86.34
Toplam Seçmen: 679051
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraPartiVekilAldığı OyOy Oranı
1

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

3 259695 % 45.12
2

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 155003 % 26.93
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 107449 % 18.67
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 31381 % 5.45
5

Vatan - Vatan Partisi

0 4899 % 0.85
6

SP - Saadet Partisi

0 4860 % 0.84
7

DP - Demokrat Parti

0 3883 % 0.67
8

TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi

0 1636 % 0.28
9

DSP - Demokratik Sol Parti

0 1069 % 0.19
10

DYP - Doğru Yol Partisi

0 1027 % 0.18
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 930 % 0.16
12

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 841 % 0.15
13

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 816 % 0.14
14

Anadolu - Anadolu Partisi

0 653 % 0.11
15

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 431 % 0.07
16

MEP - Merkez Parti

0 321 % 0.06
17

KP - Komünist Parti

0 271 % 0.05
18

Millet - Millet Partisi

0 260 % 0.05
19

HAP - Hak ve Adalet Partisi

0 7 % 0
20

YURT-P - Yurt Partisi

0 2 % 0

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

OKTAY ŞENSES

128 % 0.02

Muğla Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi ENİZ TUNCA
2 Anadolu - Anadolu Partisi ÜNAL GÖKSU
3 Anadolu - Anadolu Partisi FATMA GÖNÜL TUNCAY
4 Anadolu - Anadolu Partisi ZÜBEYDE DEMDİ
5 Anadolu - Anadolu Partisi TOLGA ÖZGAN
6 Anadolu - Anadolu Partisi ŞAFAK SEVİN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ADEM ÖZTÜRK
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FETEHNE BİROL
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi NİLGÜN YONCACI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ESİN KURT
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KADRİYE GÜL
6 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ZEYNEP VURAL
1 DP - Demokrat Parti ZEKAİ ALPER
2 DP - Demokrat Parti ATINÇ KOYLU
3 DP - Demokrat Parti AZMİ PEKER
4 DP - Demokrat Parti AYTEN ARSLAN
5 DP - Demokrat Parti SÜLEYMAN YILDIZ
6 DP - Demokrat Parti ANIL DANACI
1 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET NUR CEYLANLI
2 DSP - Demokratik Sol Parti EROL DOLU
3 DSP - Demokratik Sol Parti GÖNÜL KAHRAMAN
4 DSP - Demokratik Sol Parti SEMRA YALAVUÇ
5 DSP - Demokratik Sol Parti AKİF ÖZTÜRK
6 DSP - Demokratik Sol Parti NURTEN DEMİR
1 DYP - Doğru Yol Partisi ERKAN DENİZ
2 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET GÖKDAL
3 DYP - Doğru Yol Partisi MUZAFFER ŞAHİN
4 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET GALİP KELEŞ
5 DYP - Doğru Yol Partisi CAFER ARSLAN
6 DYP - Doğru Yol Partisi HAKAN ALTINTAŞLI
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEDA AKÇAN
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi AHMET KAHRAMAN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÖZGÜR BASUT
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMER BEYSÜLEN
5 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SUPHİ EREN
6 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi RECEP ÖLÇER
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ŞÜKRAN AĞDACI
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA KEMAL ÇINĞI
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İSMAİL DİNÇ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BEYHAN DİLSİZ
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SERDAR BAKDUR
6 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi DOĞAN CANDAN
1 KP - Komünist Parti YELİZ HATİCE AKMAN
2 KP - Komünist Parti UYDU BALCI
3 KP - Komünist Parti İLKNUR GÜNEŞ
4 KP - Komünist Parti BERNA ÖZTEN GENÇBÜYÜR
5 KP - Komünist Parti DUYGU CANDAN GÜLER
6 KP - Komünist Parti MÜJGAN EKER
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ALİ SADIK KILIÇ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti FİLİZ SABAN
3 LDP - Liberal Demokrat Parti NAZİKE FÜSUN ÇAĞIRAN
4 LDP - Liberal Demokrat Parti ŞAHİN YILMAZ
5 LDP - Liberal Demokrat Parti DENİZ TUNGAZ
6 LDP - Liberal Demokrat Parti HÜLYA ÇİRAY
1 MEP - Merkez Parti ERSEN BAĞ
2 MEP - Merkez Parti MEHMET ÇATAL
3 MEP - Merkez Parti MUSTAFA TÜNEY
4 MEP - Merkez Parti FİLİZ OKANLI
5 MEP - Merkez Parti AYŞEGÜL KARA
6 MEP - Merkez Parti SERKAN ÇIKLAÇEKİÇ
1 Millet - Millet Partisi MESUT ŞİMŞEK
2 Millet - Millet Partisi ŞEVKET KUZGUN
3 Millet - Millet Partisi İZZET USLU
4 Millet - Millet Partisi HÜSEYİN KARA
5 Millet - Millet Partisi İSMAİL KARA
6 Millet - Millet Partisi MEHMET KARA
1 SP - Saadet Partisi Ömer Uludağ
2 SP - Saadet Partisi Ali Çelik
3 SP - Saadet Partisi GÜLFEM OKUR
4 SP - Saadet Partisi ARİF BURAK YILMAZ
5 SP - Saadet Partisi İLHAN ÖZLER
6 SP - Saadet Partisi HASAN ALÖKMEN
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi SİNAN GÜLTEKİN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi TUĞÇE SARP
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi OSMAN CAN
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi LARA CLAIRE CONWAY
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KALPTEN KORKMAZ
6 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi NAZAN GÜZELDERE
1 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA GÜLEÇ
2 Vatan - Vatan Partisi NECLA TORAMAN
3 Vatan - Vatan Partisi FİKRET TURAN
4 Vatan - Vatan Partisi AYDIN ÇETİN
5 Vatan - Vatan Partisi SÜHA ZİYA GÖKALP
6 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN ÜNLÜ
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN