Toplam Sandık: 1621
Açılan Sandık: 1621
Kullanılan Oy: 393776
Geçerli Oy: 386710
Geçersiz Oy: 7066
Katılım: %87.49
Toplam Seçmen: 450099
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

ŞAKİR NUHOĞLU

10553 % 2.73
21

MAHMUT KILINÇ

5312 % 1.37
21

SELAMETTİN TELLİOĞLU

88 % 0.02

Mardin Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi CAFER HACİKADİROĞULLARI
2 Anadolu - Anadolu Partisi AYHAN ENGİN
3 Anadolu - Anadolu Partisi UĞUR CEYLAN
4 Anadolu - Anadolu Partisi EBRU ERYÜCEL
5 Anadolu - Anadolu Partisi ALİ KAVAKCI
6 Anadolu - Anadolu Partisi ALİ BENAN EDİS
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET ZEKİ TÜRKÖZ
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi TAMER BOZTEPE
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi CAN AKIN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ABİDİN DOKUZLUOĞLU
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MEHMET ALİ YENİCİ
6 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FATİME ZEHRA ELMACI
1 DP - Demokrat Parti NİLGÜN KOLSARICI
2 DP - Demokrat Parti AYŞE GÜLÇİN KAVAK
3 DP - Demokrat Parti ZEKİ USLU
4 DP - Demokrat Parti ÖZDER KIYAK
5 DP - Demokrat Parti ALİ TORUN
6 DP - Demokrat Parti ALİ AKGÜNLER
1 DSP - Demokratik Sol Parti İSMAİL YAĞCI
2 DSP - Demokratik Sol Parti SEBAHAT KARAOĞLU
3 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET YÜKSEL
4 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET ÖZDİL
5 DSP - Demokratik Sol Parti UMUT SALTA
6 DSP - Demokratik Sol Parti HAYATİ SÖNMEZ
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ABDULVAHAP ERTAŞ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi FATMA ELİTAŞ
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi EROL YİĞİT
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi AZİZ ŞİDİM
5 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi DENİZ GÜNEŞ
6 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi FATİH DOLU
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YEŞİM KUŞCU
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SERCAN KİREZCİ
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSA YAY
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ERCAN GÜMÜŞ
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YUSUF KENAN ŞAHBAZ
6 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İRFAN TOY
1 KP - Komünist Parti PERİHAN DOĞAN
2 KP - Komünist Parti ARZU GÜRAN
3 KP - Komünist Parti HÜLYA BOZKAYA
4 KP - Komünist Parti AYLİN ALTINTAŞ
5 KP - Komünist Parti GÜLER HİÇBEZMEZ
6 KP - Komünist Parti SEMİRA GİNOVİÇ
1 Millet - Millet Partisi MEHMET EMİN TÜRK
2 Millet - Millet Partisi UĞUR NAZİK
3 Millet - Millet Partisi BEKİR ÖRÜN
4 Millet - Millet Partisi MAHMUT EMRULLAH
5 Millet - Millet Partisi HATİCE ERTUĞRUL
6 Millet - Millet Partisi HANİFE YILDIZ
1 SP - Saadet Partisi Tevfik Ahmet Özal
2 SP - Saadet Partisi Abdurrahman Kızılboğa
3 SP - Saadet Partisi Ahmet İletmiş
4 SP - Saadet Partisi Abdullah Çelik
5 SP - Saadet Partisi Arife Türkmen
6 SP - Saadet Partisi Ahmet Oğuz
1 Vatan - Vatan Partisi FARUK BULUT
2 Vatan - Vatan Partisi ŞEYHMUS KALKAN
3 Vatan - Vatan Partisi ERCÜMENT ŞENGÜR
4 Vatan - Vatan Partisi ŞEYHMUS AY
5 Vatan - Vatan Partisi GONCA KAYABEKMAN
6 Vatan - Vatan Partisi SADIK ÇALIŞKAN
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN