Toplam Sandık: 1023
Açılan Sandık: 1023
Kullanılan Oy: 271291
Geçerli Oy: 265211
Geçersiz Oy: 6080
Katılım: %87.31
Toplam Seçmen: 310714
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Isparta Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi ÖZCAN ÜNAL
2 Anadolu - Anadolu Partisi MELİHA YILDIRIM
3 Anadolu - Anadolu Partisi GÜRKAN AKAR
4 Anadolu - Anadolu Partisi VOLKAN AKAR
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞEMSİ CELALETTİN YOLCU
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET AKSAKAL
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞÜKRÜ KAPLAN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İNCİGÜL ŞİMŞEK
1 DP - Demokrat Parti ÖMER LEVENT
2 DP - Demokrat Parti ERCAN TURAN
3 DP - Demokrat Parti MAHMUT ŞENGÜL
4 DP - Demokrat Parti DURMUŞ ALİ KARİP
1 DSP - Demokratik Sol Parti MUSTAFA NİHAT ÖNAL
2 DSP - Demokratik Sol Parti BAYRAM İSTANBUL
3 DSP - Demokratik Sol Parti ALİ RIZA YILMAZ
4 DSP - Demokratik Sol Parti OSMAN ALPER KIZILTUĞ
1 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET USLU
2 DYP - Doğru Yol Partisi MUZAFFER GÜLCAN
3 DYP - Doğru Yol Partisi UĞUR GÖKÇEBAY
4 DYP - Doğru Yol Partisi HÜLYA EDİN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ŞENAY YILDIZ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÖNDER RAMAZAN SEYMEN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÇETİN BİNGÖL
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMİL TOKAY
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi AYSUN EGİT
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İLKER DİGİLLİ
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EMİNE KOÇ AKBİNA
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ŞÜKRÜ ÖZKAN
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi HAZNİ ARSLAN
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi ÖMER KARTAL
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi GÖZDE KAYA
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi HAZAL ERTÜRK
1 KP - Komünist Parti MEMNUNE SERPİL YAMAN
2 KP - Komünist Parti MERAL DOĞAN
3 KP - Komünist Parti FİKRİYE ERİL ADIGÜZEL
4 KP - Komünist Parti ZEHRA ADIGÜZEL
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ALİ RIZA ÖZÖREN
2 LDP - Liberal Demokrat Parti UĞUR MUTLU
3 LDP - Liberal Demokrat Parti TUNA TOKUÇ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti DEVRİM GÜLEÇ
1 MEP - Merkez Parti MEHMET BEKTAŞ BAŞARAN
2 MEP - Merkez Parti SÜLEYMAN AYDOĞDU
3 MEP - Merkez Parti UFUK TAT
4 MEP - Merkez Parti DERYA EFE
1 Millet - Millet Partisi ALİ İHSAN BAŞAT
2 Millet - Millet Partisi OSMAN ERTUĞRUL
3 Millet - Millet Partisi MEVLÜT YAVUZ
4 Millet - Millet Partisi MEHMET ZEKİ ÖZEN
1 Vatan - Vatan Partisi NURİ GÖNENDİ
2 Vatan - Vatan Partisi AHMET ÇETİNKAYA
3 Vatan - Vatan Partisi MESUT ÖZLÜK
4 Vatan - Vatan Partisi ZEHRA KAYA
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN