Toplam Sandık: 1531
Açılan Sandık: 1531
Kullanılan Oy: 336334
Geçerli Oy: 326781
Geçersiz Oy: 9553
Katılım: %83.28
Toplam Seçmen: 403871
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Elazığ Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi DEMET ERMAN
2 Anadolu - Anadolu Partisi ONURSAL POLAT
3 Anadolu - Anadolu Partisi HİKMET KILIÇ
4 Anadolu - Anadolu Partisi VOLKAN AYAS
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi BAYRAM KAVAK
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ABDUL CEMİL ÜNER
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi GÜLİZ DEMİRELLİ
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi VAHDEDDİN ENGİN
1 DP - Demokrat Parti MEHMET GÖKTÜRK
2 DP - Demokrat Parti ABDULVAHAP AYDOĞAN
3 DP - Demokrat Parti GÜRKAN ÇOK
4 DP - Demokrat Parti İBRAHİM DANIŞ
1 DSP - Demokratik Sol Parti İLHAN BEKTAŞ
2 DSP - Demokratik Sol Parti AYHAN ÖZÜSAĞLAM
3 DSP - Demokratik Sol Parti MEMET GÜRBÜZ
4 DSP - Demokratik Sol Parti UFUK BAĞAN
1 DYP - Doğru Yol Partisi ALPASLAN ALDIRMAZ
2 DYP - Doğru Yol Partisi YUSUF BİÇER
3 DYP - Doğru Yol Partisi ÖBEYDULLAH YENER
4 DYP - Doğru Yol Partisi YUSUF ÖZER
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SİRACETTİN SARI
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KEMAL YILDIZ
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi GÜRSEL KAYA
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ORHAN BARSKANMAY
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SULTAN AKBİNA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ÖZCAN BOZKUŞ
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi LEYLA KÜÇÜKALİ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi METİN ÇELİKKOL
1 KP - Komünist Parti SİNEM BURGU
2 KP - Komünist Parti HAVVA AYDIN
3 KP - Komünist Parti ÖZLEM OLGEÇ
4 KP - Komünist Parti EDA KORKMAZ
1 MEP - Merkez Parti VAHİT ÖZDEMİR
2 MEP - Merkez Parti GALİP YILDIZ
3 MEP - Merkez Parti MEHMET İVAK
4 MEP - Merkez Parti SEVGÜL GÖRMEZ
1 Millet - Millet Partisi HARUN ÖZEREN
2 Millet - Millet Partisi OSMAN BİÇER
3 Millet - Millet Partisi MUSTAFA ORHAN ŞENTÜRK
4 Millet - Millet Partisi ŞERİFE ZAİM
1 SP - Saadet Partisi MUSTAFA SELAMİ EKİCİ
2 SP - Saadet Partisi Bekir Kılıç
3 SP - Saadet Partisi İbrahim Öcal
4 SP - Saadet Partisi Musa Hacıbekiroğlu
1 Vatan - Vatan Partisi AZİZ ERGEN
2 Vatan - Vatan Partisi HATİCE KARA
3 Vatan - Vatan Partisi MEHMET İZGİ
4 Vatan - Vatan Partisi SUAT ÖZÇELİK
1 YURT-P - Yurt Partisi SERKAN UMUDUM
2 YURT-P - Yurt Partisi ÇAĞLA ÇAĞLAR
3 YURT-P - Yurt Partisi ASUMAN AKGÜL
4 YURT-P - Yurt Partisi KAMURAN KURDULU
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN