Toplam Sandık: 1680
Açılan Sandık: 1680
Kullanılan Oy: 346490
Geçerli Oy: 339192
Geçersiz Oy: 7298
Katılım: %87.92
Toplam Seçmen: 394091
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Çorum Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi AHMET MÜMTAZ İDİL
2 Anadolu - Anadolu Partisi DUYGU AKIN
3 Anadolu - Anadolu Partisi TUNCAY ÖYSAL
4 Anadolu - Anadolu Partisi SALİH AKGÖL
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSTAFA PAK
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞABAN DEMİR
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ABDULLAH ŞAHİN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET ÖZTÜRK
1 DP - Demokrat Parti SEVİM GİRGİN
2 DP - Demokrat Parti HÜSEYİN ÇETİN
3 DP - Demokrat Parti ŞABAN SİYAKUŞ
4 DP - Demokrat Parti KADİR ÖZTÜRK
1 DSP - Demokratik Sol Parti YUSUF DAMAR
2 DSP - Demokratik Sol Parti EJDER ONURSAL
3 DSP - Demokratik Sol Parti MUAZZEZ GÜVENBAŞ
4 DSP - Demokratik Sol Parti NECATİ ŞEYHOĞLU
1 DYP - Doğru Yol Partisi YILDIRIM ÇABUK
2 DYP - Doğru Yol Partisi ADEM SIĞIRTMAÇ
3 DYP - Doğru Yol Partisi ERCAN BULUT
4 DYP - Doğru Yol Partisi NECATİ ÇAKIRCA
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MAHMURE TEMEL
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi BURHAN ÇINAR
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET TOKACI
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi HASAN KERPİÇ
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi REYHAN CANTAŞ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BAYRAM TURAN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÜLAY ERDEM
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi RÜSTEM DUMAN
1 KP - Komünist Parti ÖZGE GÖNÜLLÜ
2 KP - Komünist Parti MÜGE GÖNÜLLÜ
3 KP - Komünist Parti DİDEM KUL
4 KP - Komünist Parti MÜYESSER ARSLAN
1 MEP - Merkez Parti AHMET ÜNAL
2 MEP - Merkez Parti ENGİN ERENLER
3 MEP - Merkez Parti GÜLAY AYAN
4 MEP - Merkez Parti ŞERAFETTİN KOÇ
1 Millet - Millet Partisi ADNAN FARUK ŞAHİN
2 Millet - Millet Partisi MEHMET DAMAR
3 Millet - Millet Partisi NECDET ZORLUTUNA
4 Millet - Millet Partisi SELMA ÖZDEMİR
1 SP - Saadet Partisi Ahmet Bölükbaş
2 SP - Saadet Partisi Yusuf Yıldız
3 SP - Saadet Partisi Mehmet Baloğlu
4 SP - Saadet Partisi Osman Tavlı
1 Vatan - Vatan Partisi MURAT BURHANOĞLU
2 Vatan - Vatan Partisi İLKER TUĞRUL ÜLGÜR
3 Vatan - Vatan Partisi ESENGÜL DEMİRKAZIK
4 Vatan - Vatan Partisi KEMAL BÖREKÇİ
1 YURT-P - Yurt Partisi ALPER ÇAĞILKAN
2 YURT-P - Yurt Partisi SEVDAĞ TUĞCU
3 YURT-P - Yurt Partisi VAHDETTİN AHISKALIOĞLU
4 YURT-P - Yurt Partisi VAHİT AHISKALIOĞLU
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN