Toplam Sandık: 704
Açılan Sandık: 704
Kullanılan Oy: 139597
Geçerli Oy: 133581
Geçersiz Oy: 6016
Katılım: %80.3
Toplam Seçmen: 173854
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
21

SAİT ŞAHİN

5422 % 4.06
21

MEHMET REŞİT ÖZMEN

780 % 0.58

Bingöl Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi SEVİM AVCİ
2 Anadolu - Anadolu Partisi MUSTAFA ACER
3 Anadolu - Anadolu Partisi İBRAHİM ERTAŞ
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ABDULLAH OĞUZHAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FATİH ASLAN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi BÜLTEN MUTLUAY
1 DP - Demokrat Parti EMİNE GÖKTÜRK
2 DP - Demokrat Parti MEVLÜT DEMİRCİOĞLU
3 DP - Demokrat Parti SONER ÇETİN
1 DSP - Demokratik Sol Parti ABDULKERİM ÖZDEMİR
2 DSP - Demokratik Sol Parti ÜMİT AYHAN
3 DSP - Demokratik Sol Parti HÜSEYİN KADIOĞLU
1 HAP - Hak ve Adalet Partisi AYFER BATIR
2 HAP - Hak ve Adalet Partisi KAĞAN GÖKÇE
3 HAP - Hak ve Adalet Partisi ALİ TELKIRAN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET ZEKİ SARI
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi RESUL ALINAK
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ONUR BAYRAM
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NAİLE ARIÇ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HÜSEYİN YUVA
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BÜNYAMİN YILDIZ
1 KP - Komünist Parti GAMZE ERDOĞAN EKİCİ
2 KP - Komünist Parti TULUĞ ÜNLÜTÜRK
3 KP - Komünist Parti EMİNE ULUTAŞLI
1 MEP - Merkez Parti CEMAL ATAR
2 MEP - Merkez Parti YUSUF AY
3 MEP - Merkez Parti HÜSEYİN SARIKAYA
1 Millet - Millet Partisi HÜSNÜ ÇATAL
2 Millet - Millet Partisi NECATİ VARLIKLI
3 Millet - Millet Partisi ASLIHAN ERKAL
1 SP - Saadet Partisi Süleyman Aytunç
2 SP - Saadet Partisi İlhan Uzun
3 SP - Saadet Partisi Nurettin Çiftçi
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MELEK KARAASLAN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İHSAN DURMUŞ
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MURAT DURAK
1 Vatan - Vatan Partisi ÖMER BAKAL
2 Vatan - Vatan Partisi KADİR MUM
3 Vatan - Vatan Partisi KAZİP KOYUN
1 YURT-P - Yurt Partisi POLAT BAKAY
2 YURT-P - Yurt Partisi MEHMET ŞAKİR BULĞA
3 YURT-P - Yurt Partisi ABAS ALTIKARDEŞ
SON DAKİKA
SİTEYE DÖN