Menü

Haber Seyret

Geri Dön

Baş Yobaz:
KLAVYE MÜCAHİTLERİ

20 Şubat 2014 11:36

Allahın rahmeti bereketi inayeti üzerinize olsun dostlar.Klişe bir “İlk yazı” yazısı yazmayacağım.

Rabbim nasip ederse ara ara sizlere buradan seslenmek, içimi dökmek isterim.

Baş Yobaz karakteriyle ve #EvladıOsmanlı çatısıyla yaklaşık 1buçuk senedir twitter’da hak bildiğimiz davada mücadele etmeye gayret ediyoruz.

Yaklaşık 10-20 dk’da Dünya Gündemine girebilen bir TT grubunun kurucu üyelerinden birisi olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Ümmet damarı olan dostlarla bu hareket şuan 100binlere hitap eder bir hâl aldı.

Gezi Olaylarında #AcilRtYayalım ve #DirenZimbabve gibi Hastaglerle twitter üzerinden yönetilen sözde “Halk Hareketini” engellemeye, yıpratmaya çalıştık GeziZekalı kardeşlerimizi Tİ’ye aldık.

Başarılı bi sürecin ardından tam felaha erdik derken Mısır Meşru Cumhurbaşkanı Muhammed Morsi’ye darbe yapıldı ve İhvan sokağa indi. Bu süreç zarfındada gece gündüz ekibimizle tüm Dünya’ya Türkiye’nin; Mursi’nin hatta tüm Dünya Mazlumlarının yanında olduğunu ve her zaman olacağını Dünya TT’sine girerek gösterdik.

“Osmanlı Torunları Mursi’nin Yanında” Hashtagiyle yaklaşık 3 gün Dünya Gündeminde kaldık. Hadisi şerifte bir kötülük gördüğünde Elinle, yapamıyorsan Dilinle, onu da yapamıyorsan Kalple buğz ile karşıdakine herhangi bir reaksiyonda bulunmamız isteniyor.

Kalp ile Buğz’un imanın son halkası olduğu söyleniyor. Hamdolsun İmanın son halkasının bir üstüyle “Dilimizle” Bu süreçte Müslüman kardeşlerimizin yanında olmaya çalıştık.

Allah Yardımcıları olsun Mısır Hala bir kenarda “Katil SİSİ’nin Cumhurbaşkanlığı” planları yapar vaziyette bekliyor.

Dünya’ya meydan okuyan Lider Recep Tayip Erdoğan Mursi’nin devrilmesiyle birkez daha yalnız kaldı derken 17 Aralık olayları meydana geldi bu süreçte de “MAVİ MARMARA DAVASINDA İSRAİLİ HAKLI ÇIKARMAYA ÇALIŞAN” Vaiz Çetesine karşı mücadelemiz halen sürmekte.

Toparlarsak Sosyal Medya pimi çekilmeye hazır bir bomba gibidir, mesele bu pimin kimse tarafından çekilmesine müsaade etmemek illaki birileri bu pimi çekecekse o tarafında bizler olması.

Klavye Mücahitleri tabiri günümüzde gerçekleşmiş bir hâl aldı bizler “Klavye Mücahitleri” Olarak ülkemiz milletimiz ve Ümmet adına daima savaşmaya hazırız.

Ha bu arada neden mi yobaz? Alimlerin asılmaya başlandığı o dönemden bu güne kadar Ezilen, Ötelenen, İran’a gönderilmek istenen, hakarete istismara ve haksızlığa uğratılan kesime yaftalanmış bi söz Olan Yobazı “İronik” bir hale getirip sözlük manasından çıkardık ezilen değil ezen kısma geçirdik. Sözlerime Üstad Cemil Meriç’le son veriyorum "Yobazlık, Şark'ın nefis müdafası. Yobaz, samimiyet, yobaz kendini bir nass'a hapseden idrak; bir nass'a yani sonsuza. Yobaza düşmanlık, tarihe düşmanlık. Yobaz biziz, en güzel taraflarımızla biz."

Baş Yobaz

Twitter.com/abdestalanlaik

abdestalanlaik@gmail.com

facebook.com/ abdestalanlaikk

Yorumlar (0) Yorum Ekle
Baş Yobaz Tüm Yazıları
© 2018 - Haber Seyret

Normal Siteye Dön