Her türlü zorluğa karşı koyan ağaçlar Her türlü zorluğa karşı koyan ağaçlar Yaşam 09 Ağustos 2017 13:22 Ağaçlar yeryüzünün olmazsa olmazları. Oysa insanoğlu ağaçların öneminin kimi zaman hiç de farkında değil. İşte zorluklara karşı koyan ağaçlar
Bunaltıcı yaz sıcağını hafifleten yiyecekler Bunaltıcı yaz sıcağını hafifleten yiyecekler Yaşam 09 Ağustos 2017 13:16 Yılın en sıcak günlerini yaşıyoruz… Termometreler 40'lı rakamlara ulaşırken nem oranlarıyla birlikte hissettiğimiz sıcaklıklar çok daha fazla. Sıcaklıklar elbette ki hemen hemen herkesin zor anlar yaşamasına neden oluyor. Ancak beslenmede dikkat edilmesi gereken bazı detaylar sıcak havalardan çok daha az etkilenmenizi sağlayabiliyor. Bugünlerde serinlik veren yiyeceklerden faydalanmanın tam zamanı. Peki, hangi yiyecekler serinlemenize ve kendinizi daha ferah hissetmenize yardımcı oluyor?
Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinler Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinler Sağlık 31 Temmuz 2017 18:10 Karın bölgesinde biriken yağlardan rahatsız olmayan kimse yoktur. Hemen herkes bu yağlardan kurtulmak için çareler arar. Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinlerin tercihi de bu çareler arasında Daha fit ve güzel görünmek için karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak ve düz bir göbeğe sahip olmak isteyenler için uzmanların önerdiği bazı besinler var. Beslenme ve Diyet Uzmanı Neşe Ceylan, o besinleri şöyle sıralıyor:
Erdoğan'dan özel fotoğraflar binlerce beğeni aldı Erdoğan'dan özel fotoğraflar binlerce beğeni aldı Gündem 04 Temmuz 2017 21:27
Kızartma yağını işte böyle saklamalısınız! Kızartma yağını işte böyle saklamalısınız! Yaşam 03 Temmuz 2017 20:35
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinler Sağlık Karın bölgesinde biriken yağlardan rahatsız olmayan kimse yoktur. Hemen herkes bu yağlardan kurtulmak için çareler arar. Karın bölgesindeki yağların azalmasında etkili olan besinlerin tercihi de bu çareler arasında Daha fit ve güzel görünmek için karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak ve düz bir göbeğe sahip olmak isteyenler için uzmanların önerdiği bazı besinler var. Beslenme ve Diyet Uzmanı Neşe Ceylan, o besinleri şöyle sıralıyor:
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Erdoğan'dan özel fotoğraflar binlerce beğeni aldı Gündem
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Kızartma yağını işte böyle saklamalısınız! Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Mutfakta geçirdiğiniz zamanı kısaltmak istiyorsanız... Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar 15 Temmuz karikatür ödülleri sahiplerini buldu Yaşam Konya'da düzenlenen 15 Temmuz Ulusal Karikatür Yarışması'nda dereceye girenler belirlendi.
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar WhatsApp’a yeni özellik Bilim ve Teknoloji
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar dünyanın en küçük otomobili! Otomobil
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Mükemmel karpuz seçmenin püf noktaları Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Uzaya yollanan hayvanlar Bilim ve Teknoloji Tarihte deney amaçlı birçok hayvan uzaya gönderildi. İşte uzaya yollanan ve kimisinin dakikalar içinde öldüğü uzay hayvanları...
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Birbirinden İlginç Kareler Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Dünyanın en garip gelenekleri Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Twitter baştan aşağı yenilendi Bilim ve Teknoloji
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Yurdum İnsanı .) Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Yurdum insanı yazdığı tabelalar :) Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Dünya'nın en iyi savaş uçakları Bilim ve Teknoloji
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Anemiye karşı karadut! Sağlık
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Yurdum esnafından komik yazılar:)) Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar 90'lı yılların unutulmayanları Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Yıllar siyasileri böyle değiştirdi Yaşam
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Ayak kokusundan kurtulmak istiyorsanız... Sağlık
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Öğrenciler Van Gölü suyundan sabun üretti Bilim ve Teknoloji Bitlis'in Tatvan ilçesinde bir grup lise öğrencisi, Van Gölü suyunun özelliklerinden faydalanarak sabun üretti.
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Şırnak'ta düşen askeri helikopterin enkazı görüntülendi Gündem Şırnak'ın Şenoba Tugay Komutanlığından kalkışından kısa bir süre sonra yüksek gerilim hatlarına takılması sonucu kaza kırıma uğrayan askeri helikopterin enkazı görüntülendi. Helikopterin düştüğü alan ile yüksek gerilim hattı arasında yaklaşık 200 metre olduğu belirlendi. Çarpmanın etkisiyle yüksek gerilim hattındaki tellerinin bir kısmının koptuğu, kopan tellerin bir bölümünün de hattın üstünde sarktığı tespit edildi.
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Evde kefir nasıl yapılır Sağlık
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Bağışıklığı kuvvetlendiriyor Sağlık
Bedeni yorgun düşüren alışkanlıklar Sabah yumurta yemenizi sağlayacak 13 bilgi Sağlık