Toplam Sandık: 881
Açılan Sandık: 881
Kullanılan Oy: 235449
Geçerli Oy: 232111
Geçersiz Oy: 3338
Katılım: %89.97
Toplam Seçmen: 261693
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 163421 % 70.41
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

0 38026 % 16.38
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 19452 % 8.38
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 3661 % 1.58
5

SP - Saadet Partisi

0 2591 % 1.12
6

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 1472 % 0.63
7

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 802 % 0.35
8

Vatan - Vatan Partisi

0 566 % 0.24
9

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 484 % 0.21
10

DP - Demokrat Parti

0 457 % 0.2
11

KP - Komünist Parti

0 383 % 0.17
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 278 % 0.12
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 196 % 0.08
14

DYP - Doğru Yol Partisi

0 119 % 0.05
15

Millet - Millet Partisi

0 106 % 0.05
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 97 % 0.04

Düzce Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi GÜL ALİ KELEŞOĞLU
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ERDOĞAN ÖZTÜRK
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KENAN SİNAN KARATAŞ
1 BBP - Büyük Birlik Parisi NAZIM KARTAL
2 BBP - Büyük Birlik Parisi YELİZ ALTINKAYNAK
3 BBP - Büyük Birlik Parisi ENGİN BEDİR
1 DP - Demokrat Parti VAHİT ÖZYURT
2 DP - Demokrat Parti ÜMİT CEYLAN
3 DP - Demokrat Parti HALİL MERZİFONLUOĞLU
1 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET KELEŞ
2 DSP - Demokratik Sol Parti HİCRAN TOHUMCU
3 DSP - Demokratik Sol Parti BEKİR YILDIZ
1 DYP - Doğru Yol Partisi AHMET ÖZSOY
2 DYP - Doğru Yol Partisi MUHAMMED KULAŞEN
3 DYP - Doğru Yol Partisi BÜLENT ALTUN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi AYTEN ARGIŞ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi HAMDİ IŞIK
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MUHİDDİN YALÇIN
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi BEYAZ ÇATLI
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi RAMAZAN KAP
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi ŞAHİN ANKUT
1 KP - Komünist Parti SELÇUK BAĞIŞ
2 KP - Komünist Parti ATAKAN BAĞIŞ
3 KP - Komünist Parti VAHİT ATAM
1 LDP - Liberal Demokrat Parti İSMAİL ÇELEBİ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti CENGİZ TEZCAN
3 LDP - Liberal Demokrat Parti VEYSEL DAĞ
1 Millet - Millet Partisi MUSA DEMİRGÖZ
2 Millet - Millet Partisi İZZET KILIÇ
3 Millet - Millet Partisi RAMAZAN BİNBİR
1 SP - Saadet Partisi BİRKAN MERTOL
2 SP - Saadet Partisi MUSTAFA ZORLU
3 SP - Saadet Partisi BAHADIR KIBRIS
1 Vatan - Vatan Partisi MEHMET KAÇAR
2 Vatan - Vatan Partisi SERAP NAZ BAŞAR
3 Vatan - Vatan Partisi RUHSAR UYSAL
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN