Toplam Sandık: 1496
Açılan Sandık: 1496
Kullanılan Oy: 394146
Geçerli Oy: 385722
Geçersiz Oy: 8424
Katılım: %86.33
Toplam Seçmen: 456563
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 191086 % 49.54
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

2 138392 % 35.88
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 36473 % 9.46
4

SP - Saadet Partisi

0 5316 % 1.38
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 4807 % 1.25
6

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 2622 % 0.68
7

Vatan - Vatan Partisi

0 1487 % 0.39
8

DP - Demokrat Parti

0 1192 % 0.31
9

DSP - Demokratik Sol Parti

0 1110 % 0.29
10

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 1080 % 0.28
11

KP - Komünist Parti

0 585 % 0.15
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 526 % 0.14
13

Millet - Millet Partisi

0 395 % 0.1
14

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 326 % 0.08
15

DYP - Doğru Yol Partisi

0 306 % 0.08
16

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 19 % 0

Zonguldak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi TURGUT AYDIN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KEMAL ELİÇORA
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÜMİT SEZGİN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AYŞE POLAT
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İLHAMİ ÖZTÜRK
1 BBP - Büyük Birlik Parisi AHMET ÇOLAK
2 BBP - Büyük Birlik Parisi SERDAR ÇOŞĞUN
3 BBP - Büyük Birlik Parisi TURGUT GÜNAY
4 BBP - Büyük Birlik Parisi ERDAL KIZILKAYA
5 BBP - Büyük Birlik Parisi MURAT KARA
1 DP - Demokrat Parti ÖNDER BOSTANCI
2 DP - Demokrat Parti MENDERES UZUN
3 DP - Demokrat Parti HAMZA KARA
4 DP - Demokrat Parti NURAY EREN
5 DP - Demokrat Parti METİN DEMİR
1 DSP - Demokratik Sol Parti MUSTAFA TİMUR
2 DSP - Demokratik Sol Parti SERCAN GÜNARSLAN
3 DSP - Demokratik Sol Parti NUSRET SARI
4 DSP - Demokratik Sol Parti SÜLEYMAN BOŞNAK
5 DSP - Demokratik Sol Parti BEYHAN BAŞOĞLU
1 DYP - Doğru Yol Partisi ALİ BOYACI
2 DYP - Doğru Yol Partisi SUAT BAKIR
3 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET GALİP KELEŞ
4 DYP - Doğru Yol Partisi YUNUS BAŞARAN
5 DYP - Doğru Yol Partisi SÜLEYMAN BAYAR
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi GÜNAYDIN PALA
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi BİLAL KARA
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi İPEK DALKILINÇ
4 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi YUSUF BARUT
5 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi ABDULLAH ELİK
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi FİLİZ ADA STEPHENSON
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi METİN KILIÇ
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi ŞAYESTE SALMANOĞLU
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi FAHRİ BOZBAŞ
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi BEDİRHAN GÜNEŞ
1 KP - Komünist Parti ONUR SEÇKİN
2 KP - Komünist Parti MELİH COŞKUN
3 KP - Komünist Parti HİKMET YAMAN
4 KP - Komünist Parti RAMAZAN GÜLMEZ
5 KP - Komünist Parti HATİCE BOZÇİÇEK
1 LDP - Liberal Demokrat Parti MURAT MANKAN
2 LDP - Liberal Demokrat Parti ŞAHİN GÜLTEKİN
3 LDP - Liberal Demokrat Parti SADIK BAŞ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti HASAN ÇEŞMECİ
5 LDP - Liberal Demokrat Parti SAFİYE SERDAROĞLU
1 Millet - Millet Partisi ALİ ARABA
2 Millet - Millet Partisi ARİF GÖKDEMİR
3 Millet - Millet Partisi HASAN AYGÜN
4 Millet - Millet Partisi ALİ VAROL
5 Millet - Millet Partisi ENVER GÖKTEPELİ
1 Vatan - Vatan Partisi ALİSEYDİ TATAR
2 Vatan - Vatan Partisi REMZİYE KÖSE
3 Vatan - Vatan Partisi MEHMET USLUBAŞ
4 Vatan - Vatan Partisi İLHAMİ ÖZELÇİ
5 Vatan - Vatan Partisi OKAN ERDÖL
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN