Toplam Sandık: 871
Açılan Sandık: 871
Kullanılan Oy: 238307
Geçerli Oy: 233863
Geçersiz Oy: 4444
Katılım: %90.28
Toplam Seçmen: 263958
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 109524 % 46.83
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 70217 % 30.02
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 41811 % 17.88
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 5156 % 2.2
5

SP - Saadet Partisi

0 1715 % 0.73
6

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 1303 % 0.56
7

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 954 % 0.41
8

Vatan - Vatan Partisi

0 625 % 0.27
9

DP - Demokrat Parti

0 496 % 0.21
10

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 485 % 0.21
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 430 % 0.18
12

KP - Komünist Parti

0 385 % 0.16
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 369 % 0.16
14

DYP - Doğru Yol Partisi

0 179 % 0.08
15

Millet - Millet Partisi

0 158 % 0.07
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 8 % 0

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
17

AYHAN YILDIRIM

48 % 0.02

Uşak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HALİL İBRAHİM ÇAKIN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SEVGİ ÇELMELİ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi NESRİN AÇIKGÖZ
1 BBP - Büyük Birlik Parisi YALÇIN GÜMÜŞDEDE
2 BBP - Büyük Birlik Parisi DURMUŞ DEMİR
3 BBP - Büyük Birlik Parisi HİKMET ÇALIŞKAN
1 DP - Demokrat Parti İSMAİL TOPAL
2 DP - Demokrat Parti ŞABAN ŞAHİN
3 DP - Demokrat Parti HAYRİ DİKBAŞ
1 DSP - Demokratik Sol Parti HASAN HÜSEYİN ALÇILIOĞLU
2 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET ÖZDEMİRÇELİK
3 DSP - Demokratik Sol Parti ERBİL DEMİR
1 DYP - Doğru Yol Partisi YILDIZ KESEBİR
2 DYP - Doğru Yol Partisi AHMET BOZDEMİR
3 DYP - Doğru Yol Partisi SERAP SEZER
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi EMİNE YEŞİM KART
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SAMİYE MENGÜTAY
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEBAHAT ÖZÇELİK
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi BİRGÜL ULKA
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi SÜLEYMAN KOCA
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi YUSUF PALA
1 KP - Komünist Parti SERBAY UMUT KABA
2 KP - Komünist Parti ZEKERİYA AKSU
3 KP - Komünist Parti YUNUS KUTLU
1 Millet - Millet Partisi MEHMET KARAÇAY
2 Millet - Millet Partisi ALİ İÇİN
3 Millet - Millet Partisi SEVGÜL TEKİN
1 SP - Saadet Partisi İBRAHİM DAĞGEZEN
2 SP - Saadet Partisi HİLMİ ÖZGÜL
3 SP - Saadet Partisi UĞUR TUNABOYLU
1 Vatan - Vatan Partisi NEVİDE KOCABIYIK
2 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA BÖLME
3 Vatan - Vatan Partisi NEŞE ÇAY
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN