Toplam Sandık: 1947
Açılan Sandık: 1947
Kullanılan Oy: 456990
Geçerli Oy: 449390
Geçersiz Oy: 7600
Katılım: %83.74
Toplam Seçmen: 545751
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

4 283398 % 63.06
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 109128 % 24.28
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 42050 % 9.36
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 4048 % 0.9
5

SP - Saadet Partisi

0 3227 % 0.72
6

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 2151 % 0.48
7

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 1504 % 0.33
8

Vatan - Vatan Partisi

0 1088 % 0.24
9

DP - Demokrat Parti

0 951 % 0.21
10

DSP - Demokratik Sol Parti

0 620 % 0.14
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 549 % 0.12
12

KP - Komünist Parti

0 383 % 0.09
13

Millet - Millet Partisi

0 252 % 0.06
14

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 22 % 0
15

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 15 % 0
16

DYP - Doğru Yol Partisi

0 4 % 0

Ordu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUAMMER BELEN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FAHRİ ÖZGEN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HÜSEYİN YILMAZLI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÖZER YÜCEL
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ORHAN KOÇ
1 BBP - Büyük Birlik Parisi PERİHAN ERSOY
2 BBP - Büyük Birlik Parisi MEHMET KARTAL
3 BBP - Büyük Birlik Parisi KAZIM KELEŞ
4 BBP - Büyük Birlik Parisi BÜLENT AĞÖREN
5 BBP - Büyük Birlik Parisi FATİH ELMAS
1 DP - Demokrat Parti SİNAN GENÇ
2 DP - Demokrat Parti SEDAT KARACA
3 DP - Demokrat Parti MUSTAFA MURAT ÖZEL
4 DP - Demokrat Parti SEHER SÖZDİNLER
5 DP - Demokrat Parti LEVENT BOSTANCI
1 DSP - Demokratik Sol Parti KEZBAN SÖNMEZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti HAYATİ SÖNMEZ
3 DSP - Demokratik Sol Parti VEYSEL ARAÇ
4 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET BAŞTÜRK
5 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZGEN AKBAŞ
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi EBRU GÜNGÖR
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi FİLİZ BİN
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi MUSTAFA TAŞAR
4 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi ZEYNAL ELÇİN
5 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi İSMAİL HAKKI VARTOKGÖZ
1 KP - Komünist Parti NECATİ OKUTAN
2 KP - Komünist Parti NİLGÜN KURTAR
3 KP - Komünist Parti MUSTAFA AYDIN KANBER
4 KP - Komünist Parti LÜTFÜ NEJAT KARADEMİR
5 KP - Komünist Parti NECDET GÜL
1 Millet - Millet Partisi İSMAİL EV
2 Millet - Millet Partisi RAHMİ ÇİÇEK
3 Millet - Millet Partisi UĞUR SARI
4 Millet - Millet Partisi HANİFE TEMİZER
5 Millet - Millet Partisi FATMA YAVUZ
1 SP - Saadet Partisi ERKAN TEMİZ
2 SP - Saadet Partisi MUAMMER BİLGİÇ
3 SP - Saadet Partisi ABDULLAH İSTİKBAL
4 SP - Saadet Partisi HALİL CEBECİ
5 SP - Saadet Partisi HASAN SUBAŞI
1 Vatan - Vatan Partisi FATOŞ FURTUN
2 Vatan - Vatan Partisi ALİ HAYDAR İNOĞLU
3 Vatan - Vatan Partisi KEMAL SÜMBÜL
4 Vatan - Vatan Partisi OSMAN ERDAŞ
5 Vatan - Vatan Partisi TUNCAY AKTÜRK
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN