Toplam Sandık: 1595
Açılan Sandık: 1595
Kullanılan Oy: 240648
Geçerli Oy: 235938
Geçersiz Oy: 4710
Katılım: %84.86
Toplam Seçmen: 283575
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 141113 % 59.81
2

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 43801 % 18.56
3

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

0 40013 % 16.96
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 2015 % 0.85
5

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 1943 % 0.82
6

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 1539 % 0.65
7

SP - Saadet Partisi

0 1433 % 0.61
8

DP - Demokrat Parti

0 894 % 0.38
9

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 806 % 0.34
10

Vatan - Vatan Partisi

0 573 % 0.24
11

KP - Komünist Parti

0 454 % 0.19
12

DSP - Demokratik Sol Parti

0 371 % 0.16
13

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 369 % 0.16
14

Millet - Millet Partisi

0 219 % 0.09
15

DYP - Doğru Yol Partisi

0 214 % 0.09
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 181 % 0.08

Kastamonu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MURAT GÜLEN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MURAT ÇOBAN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi YENAL ARMAN
1 BBP - Büyük Birlik Parisi AHMET YELİS
2 BBP - Büyük Birlik Parisi SATILMIŞ KÜLÇE
3 BBP - Büyük Birlik Parisi ERHAN BAŞER
1 DP - Demokrat Parti MELİK KOÇ
2 DP - Demokrat Parti ORHAN SARI
3 DP - Demokrat Parti ÖZKAN ERMİŞ
1 DSP - Demokratik Sol Parti İSMAİL DAYI
2 DSP - Demokratik Sol Parti FİRDEVS EKİZ
3 DSP - Demokratik Sol Parti KADRİYE MICIK
1 DYP - Doğru Yol Partisi CEVDET DÖNMEZ
2 DYP - Doğru Yol Partisi ORHAN AYVALIK
3 DYP - Doğru Yol Partisi AYNUR KUŞKONMAZ
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ALİŞİR ÜNAL
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi FARUK AKSÜMER
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi EDA TEKER
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi BAHTİYAR KARACA
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi HÜSEYİN GİRGİN
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi RÜSTEM ÖZER
1 KP - Komünist Parti EBRU ÖZER
2 KP - Komünist Parti GÜLİZ DİLAN
3 KP - Komünist Parti AZİZ BADEMCİ
1 LDP - Liberal Demokrat Parti SITKI ERBAY
2 LDP - Liberal Demokrat Parti ERKAN GELENOĞLU
3 LDP - Liberal Demokrat Parti ZAHİT AVCI
1 Millet - Millet Partisi AHMET KARA
1 Millet - Millet Partisi AHMET KARA
2 Millet - Millet Partisi NACİ YILMAZ
3 Millet - Millet Partisi ÖZGEN BAŞAT
1 SP - Saadet Partisi TEVFİK DAG
2 SP - Saadet Partisi ERTUĞRUL KÖSE
3 SP - Saadet Partisi İLYAS AK
1 Vatan - Vatan Partisi EROL BÜYÜKBAYRAMOĞLU
2 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN DOĞAN
3 Vatan - Vatan Partisi HASAN ÇİFTCİ
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN