Toplam Sandık: 1021
Açılan Sandık: 1021
Kullanılan Oy: 273165
Geçerli Oy: 267978
Geçersiz Oy: 5187
Katılım: %87.74
Toplam Seçmen: 311335
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 142770 % 53.28
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 56923 % 21.24
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 53808 % 20.08
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 4291 % 1.6
5

SP - Saadet Partisi

0 2699 % 1.01
6

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 2098 % 0.78
7

DP - Demokrat Parti

0 1561 % 0.58
8

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 781 % 0.29
9

Vatan - Vatan Partisi

0 668 % 0.25
10

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 525 % 0.2
11

KP - Komünist Parti

0 490 % 0.18
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 441 % 0.16
13

DYP - Doğru Yol Partisi

0 408 % 0.15
14

DSP - Demokratik Sol Parti

0 182 % 0.07
15

Millet - Millet Partisi

0 167 % 0.06
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 115 % 0.04

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
17

NEJAT ABDULLAH RESULOĞLU

51 % 0.02

Isparta Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞEMSİ CELALETTİN YOLCU
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET AKSAKAL
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞÜKRÜ KAPLAN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İNCİGÜL ŞİMŞEK
1 BBP - Büyük Birlik Parisi AYŞE TAŞÖREN
2 BBP - Büyük Birlik Parisi MURAT İŞLER
3 BBP - Büyük Birlik Parisi HANZELE ENES SEVER
4 BBP - Büyük Birlik Parisi ÖMER KARAAĞAÇLI
1 DP - Demokrat Parti ERCAN TURAN
2 DP - Demokrat Parti HASAN SAYGICI
3 DP - Demokrat Parti DURMUŞ ALİ KARİP
4 DP - Demokrat Parti İLYAS KUMALAR
1 DSP - Demokratik Sol Parti ALİ RIZA YILMAZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti BAYRAM İSTANBUL
3 DSP - Demokratik Sol Parti OSMAN ALPER KIZILTUĞ
4 DSP - Demokratik Sol Parti KADIR UĞUR YILMAZ
1 DYP - Doğru Yol Partisi ÇETİN ÖZAÇIKGÖZ
2 DYP - Doğru Yol Partisi MUZAFFER ÇAKMAK
3 DYP - Doğru Yol Partisi NERMİN ÜNAL
4 DYP - Doğru Yol Partisi BAYRAM KARA
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ŞENAY BURKAY
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÖNDER RAMAZAN SEYMEN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÇETİN BİNGÖL
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMİL TOKAY
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi AYSUN EGİT
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi İLKER DİGİLLİ
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi EMİNE KOÇ AKBİNA
4 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi UĞUR YILDIRIM
1 KP - Komünist Parti MEMNUNE SERPİL YAMAN
2 KP - Komünist Parti AYDEMİR SERTBARUT
3 KP - Komünist Parti DİREN ALANBAY
4 KP - Komünist Parti ÖZLEM ÖZDEMİR
1 LDP - Liberal Demokrat Parti SEVGİ DEMİRAĞAÇ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti SEVAL MUTLU
3 LDP - Liberal Demokrat Parti UĞUR MUTLU
4 LDP - Liberal Demokrat Parti SEYİT ÇAKMAKCI
1 Millet - Millet Partisi OSMAN ERTUĞRUL
2 Millet - Millet Partisi OSMAN SOYDAL
3 Millet - Millet Partisi SEHER KARAARDIÇ
4 Millet - Millet Partisi MEHMET ZEKİ ÖZEN
1 SP - Saadet Partisi CEVAT GENÇAY
2 SP - Saadet Partisi KENAN BÜYÜKLEBLEBİ
3 SP - Saadet Partisi HÜSEYİN YILDIZHAN
4 SP - Saadet Partisi İBRAHİM ATEŞ
1 Vatan - Vatan Partisi İBRAHİM PERÇİN
2 Vatan - Vatan Partisi Nuri Gönendi
3 Vatan - Vatan Partisi AHMET ÇETİNKAYA
4 Vatan - Vatan Partisi MESUT ÖZLÜK
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN