Toplam Sandık: 948
Açılan Sandık: 948
Kullanılan Oy: 195196
Geçerli Oy: 192244
Geçersiz Oy: 2952
Katılım: %89.44
Toplam Seçmen: 218240
İlçeler
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

Ak Parti - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 120430 % 62.64
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 41152 % 21.41
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 20719 % 10.78
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 2983 % 1.55
5

SP - Saadet Partisi

0 2150 % 1.12
6

BBP - Büyük Birlik Parisi

0 1447 % 0.75
7

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 709 % 0.37
8

DP - Demokrat Parti

0 673 % 0.35
9

Vatan - Vatan Partisi

0 467 % 0.24
10

HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi

0 405 % 0.21
11

KP - Komünist Parti

0 326 % 0.17
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 244 % 0.13
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 192 % 0.1
14

DYP - Doğru Yol Partisi

0 142 % 0.07
15

Millet - Millet Partisi

0 120 % 0.06
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 85 % 0.04

Bolu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İSMAİL İNCEAYAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SUAT HAYRİ SAPMAZ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSTAFA YAĞCI
1 BBP - Büyük Birlik Parisi TOLGA YARDIMCI
2 BBP - Büyük Birlik Parisi CEVDET ÇOLAK
3 BBP - Büyük Birlik Parisi MUZAFFER BOZGEYİK
1 DP - Demokrat Parti NAİM YILMAZ
2 DP - Demokrat Parti İSMAİL HAKKI ERPAÇAL
3 DP - Demokrat Parti ŞERAFETTİN YALÇIN
1 DSP - Demokratik Sol Parti NURHAN BAŞOĞLU
2 DSP - Demokratik Sol Parti DİDEM GÜNAYDIN
3 DSP - Demokratik Sol Parti AYHAN DURSUN
1 DYP - Doğru Yol Partisi ORHAN SELEN
2 DYP - Doğru Yol Partisi SELMA AL-SAMMARRAİE
3 DYP - Doğru Yol Partisi İBRAHİM ETHEM HEKİMOĞLU
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEVGİ PARMAKSIZ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi NACİYE GÜLHAN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi NURAN TÜREL
1 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi MELİHA ESGİN
2 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi NİHAT GÜLDEMİR
3 HKP - Halkın Kurtuluşu Partisi YUSUF DEMİRKOL
1 KP - Komünist Parti AZİZE ERGÜN
2 KP - Komünist Parti AYTÜL TEZEL
3 KP - Komünist Parti GONCA TURGUTOĞLU DEMİR
1 LDP - Liberal Demokrat Parti AHMET YILMAZ
1 LDP - Liberal Demokrat Parti AHMET YILMAZ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti EROL BAŞKURT
3 LDP - Liberal Demokrat Parti BEDRİYE GÜMÜŞ
1 Millet - Millet Partisi MÜMTAZ AK
2 Millet - Millet Partisi CELİL AYDIN
3 Millet - Millet Partisi HÜSEYİN DEMİR
1 SP - Saadet Partisi VEYSEL ÇETİNKAYA
2 SP - Saadet Partisi MUZAFFER BOYACI
3 SP - Saadet Partisi GÖKHAN YILMAZ
1 Vatan - Vatan Partisi İSMET ÖZER
2 Vatan - Vatan Partisi KAZIM KESMEN
3 Vatan - Vatan Partisi CELAL ERSOY
7 HAZİRAN SONUÇLARI
SİTEYE DÖN